Data publikacji:
01.06.2026
Kolejny etap inwestycji w Koźminie Wielkopolskim!
Po rozpoczęciu prac na ulicy Zielonej, które stanowią I etap przedsięwzięcia, już wkrótce realizowany będzie II etap inwestycji pn. „Rozdział kanalizacji ogólnospławnej – ul. Strzelecka w Koźminie Wielkopolskim”.Opracowanie dokumentacji w 2026 roku.
Celem zadania jest rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej na sieć kanalizacji sanitarną i deszczową, co pozwoli usprawnić funkcjonowanie infrastruktury komunalnej oraz poprawić odprowadzanie ścieków i wód opadowych.
To kolejny krok w kierunku modernizacji miejskiej infrastruktury i poprawy jakości życia mieszkańców.
ℹ️ O postępach prac będziemy informować na bieżąco.
Dziękujemy mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość podczas realizacji inwestycji.



