Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "na skróty"
  • Temperatura w Koźminie:
    14 °C
  • BIP
  • ePUAP
  • Powiadomienia SMS
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Oczyszczalnia ścieków

Po rozpoczęciu prac na ulicy Zielonej, które stanowią I etap przedsięwzięcia, już wkrótce realizowany będzie II etap inwestycji pn. „Rozdział kanalizacji ogólnospławnej – ul. Strzelecka w Koźminie Wielkopolskim”.Opracowanie dokumentacji w 2026 roku.

Celem zadania jest rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej na sieć kanalizacji sanitarną i deszczową, co pozwoli usprawnić funkcjonowanie infrastruktury komunalnej oraz poprawić odprowadzanie ścieków i wód opadowych.

To kolejny krok w kierunku modernizacji miejskiej infrastruktury i poprawy jakości życia mieszkańców.

ℹ️ O postępach prac będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość podczas realizacji inwestycji. 

IMG_2525-1.jpegIMG_2524.jpegIMG_2523.jpeg

 

Przewiń do góryPrzewiń do góry