Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "na skróty"
  • Temperatura w Koźminie:
    14 °C
  • BIP
  • ePUAP
  • Powiadomienia SMS
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Ujęcie wody w Koźminie Wlkp.

Trwają prace na ulicy Zielonej w Koźminie Wielkopolskim 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozpoczęła się realizacja inwestycji związanej z rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej na sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przebudową sieci wodociągowej oraz modernizacją nawierzchni ulicy Zielonej.

Plac budowy został przekazany wykonawcy – firmie DroBud S.A. – przez Gminę Koźmin Wielkopolski oraz spółkę Koźmińskie Usługi Komunalne.

Obecnie trwają już pierwsze roboty budowlane, które przedstawiamy na zdjęciach poniżej.

Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności oraz wyrozumiałość w związku z możliwymi utrudnieniami w ruchu. Efektem inwestycji będzie poprawa infrastruktury oraz komfortu życia mieszkańców ulicy Zielonej. 

 

702830098_122207722988518552_4559882721955312049_n.jpeg704018284_122207723174518552_807764900329658771_n.jpeg703296642_122207723246518552_9111867951958175615_n.jpeg703076035_122207723018518552_427974327025634644_n.jpeg702611906_122207723066518552_1171442123041776465_n.jpeg703844503_122207723060518552_1761666634618231021_n.jpeg705277240_122207723102518552_1010358736877174530_n.jpeg703085314_122207723240518552_8320138498271445735_n.jpeg

Przewiń do góryPrzewiń do góry